Exkluziv Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • Luxusní 3-vrstvá matrace ze studené pěny CELLPUR. Velmi luxusní matrace díky vysoce elastické studené CELLPUR pěně od Eurofoamu. Obsahuje Tencel® mikročástečky, což je celuloza v práškové formě, která pohlcuje vlhkost. Tencel® je garancí prodyšnosti lůžka a maximální hygieny.

  21 900 Kč
 • 2-tvrdostní 7-zónová matrace ze studené pěny CELLPUR. Velmi luxusní matrace díky vysoce elastické studené CELLPUR pěně od Eurofoamu. Obsahuje Tencel® mikročástečky, což je celuloza v práškové formě, která pohlcuje vlhkost. Tencel® je garancí prodyšnosti lůžka a maximální hygieny.

  17 310 Kč
 • 3-tvrdostní 7-zónová matrace ze studené pěny CELLPUR a Viscoelastické pěny. Velmi luxusní matrace díky vysoce elastické studené CELLPUR pěně od Eurofoamu. Obsahuje Tencel® mikročástečky, což je celuloza v práškové formě, která pohlcuje vlhkost. Tencel® je garancí prodyšnosti lůžka a maximální hygieny.

  20 430 Kč
 • 3-tvrdostní extra vysoká matrace ze studené pěny CELLPUR a Viscoelastické pěny. Velmi luxusní matrace díky vysoce elastické studené CELLPUR pěně od Eurofoamu. Obsahuje Tencel® mikročástečky, což je celuloza v práškové formě, která pohlcuje vlhkost. Tencel® je garancí prodyšnosti lůžka a maximální hygieny.

  23 520 Kč
 • Luxusní matrace EVO Silver+ nabízí nejen exkluzivní design, ale i nadstandardní pocit při spánku.

  12 640 Kč
 • Luxusní matrace EVO Graphene+ nabízí nejen exkluzivní design, ale i nadstandardní pocit při spánku.

  19 780 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek