Cena
od 14 610 Kč

Výrobce
Řešeto

Kód produktu
P00182

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Jedna matrace pro všechny polohy spánku. Spíte nejraději na břiše nebo během spánku často měníte polohy? Pak se dorůžova vyspíte na VISCOelastické straně. Druhá strana matrace se postará o kvalitní spánek na boku nebo na zádech, díky elastické HR/studené pěně. Více

Spíte nejraději na břiše nebo během spánku často měníte polohy? Pak se dorůžova vyspíte na VISCO straně matrace TESSIE PLUS Visco pěna není rozdělena na zóny a reaguje na lidskou teplotu. Díky tomu se skvěle přizpůsobí každému záhybu vašeho těla. Druhá strana matrace se postará o kvalitní spánek na boku nebo na zádech. 7zónový prořez v oblasti ramen a pánve zajistí ideální ortopedické podmínky pro nerušený spánek.

Potah DRY FAST

Matrace TESSIE PLUS byla otestována:

  • ZKUŠEBNA NÁBYTKU TZÚ Brno – Certifikát č. 22-064/8 

  • Textilní Zkušební Ústav – Certifikát č. 21-085 

Metodické doporučení Státního zdravotního ústavu č. 1/2000 k posuzování výrobků, které přicházejí do přímého styku s lidským organismem prostřednictvím kůže, popřípadě sliznic osvědčuje, že materiály odpovídají hygienickým požadavkům uvedené specifikace, jsou vhodné na potahy matrací a nepředstavují zdravotní riziko.

Parametry

Výška matrace 24 cm
Tuhost matrace 3 - středně tvrdá (z 5), 4 - tvrdá (z 5)
Nosnost matrace 130 kg
Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti)
Antibakteriální úprava Ne
Pratelný potah Ano
Polohovatelný rošt Ano
Atypický rozměr Ano
Vhodný typ roštu Lamelový rošt, Laťový rošt
Obchodní záruka 2 roky